TESİSİMİZ

Küçült Yazı Tipi Büyüt

Zonguldak Bülent Ecevit Üniversitesi Kapalı Yarı Olimpik Yüzme Havuzu 26 Eylül 2016 tarihinde hizmete açılmıştır. Toplam 4500 m2' lik bir alanda kurulan tesis içerisinde bir adet yarı olimpik yüzme havuzu, bir adet fitness salonu ve bir adet egzersiz salonu bulunmaktadır. Yüzme havuzumuz üniversitemiz öğrencisi, personeli, mezunu, emekli ve misafir kullanıcılarına hizmet vermektedir. Yüzme Havuzu, Uluslararası Yüzme Federasyonu FINA normlarına uygun, Yarı Olimpik standartlarda 6 kulvarlı, boyu 25 metre, en12,5 metre ve 2 metre derinliğinde 224 seyirci kapasiteli bir havuzdur. Bayan soyunma odasında 70 soyunma dolabı ve 6 duş, Bay soyunma odasında ise 60 soyunma dolabı ve 6 duş bulunmaktadır. 

Kapalı yüzme havuzu Pazartesi günleri dışında kullanıma açıktır. Salı-Çarşamba-Perşembe 12.30-19.00 arası, haftasonu Cumartesi ve Pazar günleri 10.00 - 19.00 arası hizmet vermektedir. Yüzme havuzunda son seans harici tüm seanslar 1 saat 45 dakikadır.

Tesisimizde bulunan Fitness salonu ise üniversitemiz öğrencisi, personeli ve diğer tüm kişilere açıktır. Fitness salonu bay ve bayan soyunma odalarında 23 adet dolap ve 6 adet duş bulunmaktadır. Salonumuz haftasonu hariç haftaiçi tüm günler hizmet vermektedir. 

Bilgi İşlem Daire Başkanlığı - Her Hakkı Saklıdır
[]
IPv6 Etkin