Bireysel Yüzme Kursları

 İnstagram sayfamızdan takip etmek için tıklayınız...

Merkezimiz bünyesinde açılan ve eğitimleri Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu öğretim elemanları tarafından verilecek olan yüzme kurslarına ilişkin ayrıntılı bilgiler aşağıda sunulmaktadır.

  • Kesin kayıt işlemleri için; Kursiyer Önkayıt Formu ve Kurs Ücreti Ödeme Dekontu gerekmektedir.
  • Kurslarımız toplam 10 dersten oluşmaktadır.
  • Kursiyer Önkayıt Formu için burayı tıklayınız. Kursiyer Önkayıt Formu’nun beunyuzmehavuzu@beun.edu.tr e-posta adresine gönderilmesi yada yüzme havuzu danışmaya teslim edilmesi gerekmektedir.
  • Kursiyerlerin yanlarında mayo, bone, havlu ve terlik bulundurmaları gerekmektedir.
  • Kursa kayıt yaptıranların 1'er saatlik derslerden toplamda 10 saatlik eğitim hakkı bulunmaktadır.
  • Kurs ücretleri ZBEÜ öğrencileri ve personeli (Personelin 1.derece yakınları da dahil) için 320 TL, Diğer kişiler için 400 TL'dir. 
  • Kurs ücreti, ZBEÜ Yüzme Havuzu girişindeki Danışma Masası’nda bulunan POS cihazı kullanılarak kredi kartıyla da ödenebilir.
  • Kurs ücreti, kurs başlamadan ilgili banka hesabına yatırılmalı ve kurs ücreti ödeme dekontu veya EFT belgesi kursun eğitmenine teslim edilmelidir.

 ***Yüzme havuzunda danışmadan POS cihazı ile ödeme yapabileceğiniz günler salı, çarşamba, perşembe, cumartesi ve pazar günleridir.

 ***Yüzme kurslarında velilerin çocuklarını izlemeleri eğitmen nezaretinde ve eğitmenin belirlediği gün ve sürede yapılmaktadır

Ücretlerin yatırılacağı Banka Hesap Bilgileri:

T.C. Ziraat Bankası Zonguldak Şubesi

Şube Kodu : 131

Hesap Adı : ZBEÜ Sürekli Eğitim Merkezi

Hesap No : 59082704 - 5014

IBAN No : TR82 0001 0001 3159 0827 0450 14

*** Ödemeler esnasında alınacak olan banka dekontunun açıklamalar kısmına "BEÜSEM Yüzme Kursu Bedeli Olarak" ifadesinin yazdırılması gerekmektedir.

*** Kurslarımız ile ilgili detaylı bilgi ve kayıt işlemleri için Yüzme Kursu Koordinatörü Öğr.Gör.Zekai USLUOĞLU ile görüşebilirsiniz. İletişim numarası 0530 787 6355, dahili 0372 291 2515.

Bilgi İşlem Daire Başkanlığı - Her Hakkı Saklıdır
[]
IPv6 Etkin